Reklamlar
Hayat 2017-11-09 18:28:44 Karakaya

KOCASINDAN YENİ AYRILMIŞTI ALİ ŞAN MUTLULUĞU ONDA BULDU!

Sosyal medyada çok konuşulan isimler arasında yer alan Ece Erken, merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki Ece Erken kimdir? Ece Erken kaç yaşında? İşte detaylar.Ece Erken, 11 Mayıs 1978 tarihinde Çorlu’da dünyaya geldi. Babası subay olduğundan dolayı küçük yaşlarda ve gençliğinde Ağrı, Ankara ve Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı.

Eğitim hayatını Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olarak tamamlayan Ece Erken, 12 yaşında Kıbrıs’taki Bayrak Radyo Televizyon’da sunuculuk kariyerine başladı. Ardından sırasıyla Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Daha sonrasında İstanbul’a gelen Ece Erken, Kral TV’de çalışmaya başladı. Burada tanınan bir yüz olan Erken, sonrasında Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak da Radyo Viva’da çalıştı.

Televizyon sunuculuğu kariyerine ise Star TV’de başlayan Erken, Kanal 6, Number One TV, Genç TV gibi kanallarda sunuculuk yaptı. 4 yıl boyunca SHOW TV’de program yapan Ece Erken, 2000 yılında TGRT kanalında yayınlanan Nilgün adlı dizide başrol oynadı.2002 yılında Aşk ve Gurur dizisinde de rol alan Erken, 2008’de Tuncer Öztarhan ile evlenci ancak 1 yıl sonra boşandı. Atv kanalında Mavi Şeker programının sunuculuğunu yapan Erken, atv’de Enbe Orkestrası ile birlikte Enbeyaz Geceler adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. FOX TV’de Aç Aç Kazan adlı programı sunmuştur.

Serkan Burak Tektaş, ya da bilinen adıyla Alişan, Bingöl’lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976’da İstanbul Erenköy’de dünyaya geldi.Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak Tektaş’tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses’in “Sabuha”, İzzet Altınmeşe’nin “Maden Dağı” adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Alişan’a türkü söyletirlerdi. Bu, liseyi bitirene dek sürdü.

Alişan’ın en büyük amacı pilot olmaktı ancak ÖSS’den yeterli puanı kazanamayınca bu hayali suya düştü. Lise birinci sınıftayken, babasının maddi desteğiyle ilk kasetini yaptı. Ancak bunu, gerçek bir kaset çalışması olarak kabul etmiyor. Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik’in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir’in de desteğiyle ilk albümü Asik Oldum’u 8 Nisan 1996’da Piyasaya Cikarildi ve ünlü oldu.ikinci albümü ‘Sana Bir Şey Olmasın’ı Eylül 1997’de piyasaya çıkardı.Albümün çıkış parçası “Kralı Gelse” adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Habere göre yeni sezonda Çağla Şıkel ile birlikte ‘Sarı Melekler’ adlı dizide kamera karşısına geçecek olan ünlü türkücü, Ece Erken ile de yeni bir proje hazırlığında!Ece Erken, bir takipçisinin ‘Alişan ile program sunun’ mesajı üzerine ‘Düşünceler arasında var’ diyerek bu kapıyı açık bıraktı.

Kocasından Yeni Ayrılmıştı.. Ali Şan Mutluluğu Onda Buldu!Ece Erken ile Ali Şan’ın çok yakın arkadaş olduklarını bilmeyen yok!Fakat o gece ikilinin samimiyeti akıllarda soru işaretleri bıraktı!Şimdi tüm internet siteleri bu iddiayı konuşuyor!
 

FACEBOOK YORUMLARI
Haberzamani.com.tr YORUMLARI Bu haber hakkında 0 yorum yapıldı
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
TWİTTER YORUMLARI

Twitter Comments Alanı Buraya Gelecek